10 Temmuz 2009 Cuma

COSMO BURÇ

Buda cosmopolitan dergisinin temmuz ayı astrolojisi...:)


Yıldızların bu ay sizin için ne tür sürprizler hazırladığına ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine bir göz atın.
ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos) Ayın 10'u civarında ofisteki yoğunluk sizi çok sıkacak. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız olacağından, günü arkadaşlarınızla eğlenerek bitirin. Ayın 18'inden sonra programınız çok yoğun olabilir. Eğer iyi organize olmazsanız iş dışında bir şey yapacak zaman bulamayacaksınız. Flört Taktiği: İlk adımı atmaktan çekiniyorsunuz. Sizi yemeğe davet eden bir erkeğe biraz daha rahat davranarak cesaret verebilirsiniz. İlişki Tavsiyesi: Ayın 27'si civarında erkek arkadaşınızla başbaşa zaman geçireceğiniz romantik bir program yapın.

BAŞAK (23 Ağustos-21 Eylül) Bu ay son dakika davetleri alabilirsiniz veya beklenmedik fırsatlar sizi bulabilir. Ayın 23'ü civarında durmadan sizi ihmal eden kız arkadaşınızla yüzleşin. Flört Taktiği: Yatakta sizin kadar rahat olmayan biriyle birlikte olabilirsiniz. Zeki Venüs'ün tavsiyesi, onu ellerinizle yönlendirmeniz. İlişki Tavsiyesi: Seksi daha renkli bir hale getirmeye çalışın. Hep aynı iç çamaşırlarını giymek yerine paranıza kıyıp biraz daha seksi parçalar edinin.

TERAZİ (22 Eylül-22 Ekim) Yeni trendleri ucuz mağazalardan takip etmeniz mümkün. Beğendiğiniz bir modacının tasarımını eBay'den daha ucuza satın alabilirsiniz. Bu sayede biraz para biriktirip tatile çıkabilirsiniz. Flört Taktiği: Eski sevgiliniz yeniden ortaya çıktığında ilişkinize bir şans daha vermek isterse hemen heyecanlanmayın. İlişki Tavsiyesi: Ateşli Jüpiter, yatakta yeni pozisyonlar denemenizi öneriyor.

AKREP (23 Ekim-21 Kasım) Çok büyük değişiklikler sizi bekliyor. İşinizi değiştirmek gibi büyük bir hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayın 14'ü civarında biraz cesur olun ve gittiğiniz partide biriyle tanışın. Flört Taktiği: Ayın 20'si civarında hayal ettiğiniz şeyler gerçek olabilir. Uzun zamandır tanıdığınız biriyle aranızda müthiş bir uyum olduğunu fark edebilirsiniz. İlişki Tavsiyesi: Sevgilinize karşı daha şefkatli davranmaya özen gösterin.

YAY (22 Kasım-20 Aralık) Son zamanlarda kendinizi çok zorladınız. Dinlenmek için işten bir gün izin alın ve ayak masajı yaptırın. Ayın 26'sında tembelliğiniz üstünüzde olacak. Yemek sipariş edip, evde DVD eşliğinde yiyerek keyif yapın. Flört Taktiği: Çok çekici biriyle tanışabilirsiniz. Ama dikkat edin, çünkü rol yapıyor olabilir. İlişki Tavsiyesi: Sevgilinizle tatile gidin ve denizden hiç çıkmayın.

OĞLAK (21 Aralık-19 Ocak) Kameralardan hoşlanmıyor olabilirsiniz. Ancak cesur Mars, bir yarışmaya başvurmanız konusunda sizi kışkırtıyor. Flört Taktiği: Bir arkadaşınız görüştüğünüz bir erkekle ciddi şekilde flört ediyor olabilir. Ona bunun doğru bir şey olmadığını söylerken kabalaşmamaya dikkat edin. İlişki Tavsiyesi: Birlikte hep aynı yerlere gitmek yerine farklı mekanlar keşfetmeye çalışın.

KOVA (20 Ocak-17 Şubat) Ay sonunda işteki bir karışıklığı düzeltmek için analitik becerilerinizi konuşturun. Soğukkanlı yaklaşımınız iş arkadaşlarınızın sevgisini ve patronunuzun saygısını kazanmanızı sağlayacak. Flört Taktiği: Bir erkeğin maço tavırlarının altında sizi etkileme çabası yatıyor olabilir. Aslında çok romantik biri. Hatta gelecekteki aşkınız olabilir. İlişki Tavsiyesi: Ayın 23'ünde sevgilinizle bir fantezinizi paylaşın. Sonrasında uygulamak size kalmış.

BALIK (18 Şubat-20 Mart) Satürn'ün etkisiyle enerjiniz yükselecek. Bunu yeni bir blog açarak veya artistik bir hobi edinerek değerlendirin. Sonuçları ayın 30'u civarında görebilirsiniz. Flört Taktiği: Çekici bir iş arkadaşınız sıkıcı ofis hayatınızı renklendirebilir. Bir dahaki sefere yine geç saatlere kadar çalıştığınızda, çıkışta stres atmak için yemek yemeyi teklif edin. İlişki Tavsiyesi: Erkek arkadaşınızdan size masaj yapmasını isteyin. Bu sizi birbirinize yakınlaştıracak.

KOÇ (21 Mart-19 Nisan) Cömert Uranüs'ün etkisiyle ayın 4'ünden sonra ilginizi diğer insanlara çeviriyorsunuz. Erkek arkadaşınızın sevdiği şarkıları bir CD'ye kaydedip sürpriz yapabilir veya annenizi pazar kahvaltısına götürebilirsiniz. Flört Taktiği: Ayın 13'ünde parkta veya plajda örtünüzü bir yakışıklının yanına serin ve ona kocaman gülümseyin. İlişki Tavsiyesi: Onu kıskanmak yerine biraz daha özgür bırakmaya çalışın.

BOĞA (20 Nisan-19 Mayıs) Uzun zamandır konuşmadığınız arkadaşlarınızı arayın. Facebook sayfanızı daha sık güncelleyin. Bu sayede sosyal hayatınız canlanacak ve yıldızların tahminine göre bu arkadaşlardan biri size bir iş imkanı sağlayacak. Flört Taktiği: Keskin bakışlı Venüs, alışveriş yaparken gözlerinizi açmanızı öneriyor. Uzanamadığınız bir raftan bir şey almanıza yardım etmesini rica ederek yakışıklı bir erkeğin ilgisini çekin. İlişki Tavsiyesi: Ayın 17'si civarında sevgilinizi arayıp öğle yemeğine çağırın. Buluşma yeriniz yatak odanız olsun.

İKİZLER (20 Mayıs-20 Haziran) Vücut ve saç bakımınıza sıcak yaz günlerinde biraz daha özen gösterin. Sağlıklı beslenin ve yanında kendinizi iyi hissettiğiniz arkadaşlarınızla görüşün. Giyim tarzınızı da değiştirebilirsiniz. Jean pantolonlar yerine kısa yazlık elbiseler, derin dekolteli bluzlar ve sandaletler giyin. Flört Taktiği: Hoşlandığınız erkeği tuttuğu takım veya hobileriyle ilgili sorular sorarak etkileyebilirsiniz. Bu şekilde sizinle ilgileneceğinden emin olabilirsiniz. İlişki Tavsiyesi: Ayın 25'i civarında dinlenmeye ihtiyacınız var. Bir otelden yer ayırtın ve erkek arkadaşınıza sürpriz yaparak romantik bir hafta sonu programı ayarlayın.

Hiç yorum yok: