10 Temmuz 2009 Cuma

HOROSKOP- TEMMUZ 2009

Burcuma bakıyodum bakıyım bu ay beni neler bekliyor diye.. Sonra buurçları sizlerlede paylaşmak istedim ...Belki ilgilenirsiniz....Elle dergisinin TEMMUZ 2009 sayısında ....
Hazırlayan : BERNARD FITZWALTER
KOVA: (21 Ocak-19 Şubat)
Büyük beklentilerin arkasından yaşadığınız büyük pişmanlıklar, elinize geçen fırsatları kaçırmış olduğunuz hissini yaşamanıza neden olabilir. Ancak bu ay olacaklar, hayatta ikinci bir şansı yakalamanın daima mümkün olabileceğini görmenizi sağlayacak ve sizi daha büyük başarıların beklediğine inandıracak. Uçuşa geçmeye hazırlanın, her şey yeni başlıyor!

BALIK: (20 Şubat-20 Mart)
Hayatınıza bu şekilde devam edemeyeceğinizi ve bir şeyler yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Biraz yardıma ihtiyacınız var. Aslında, yeni bir aşk heyecanı bunu karşılayabilir. Bu aşk, sizi şu anda yaşadığınız bu hayattan alıp yepyeni bir yöne doğru sürükleyebilir. Geçmişte yaşadığınız tüm gelgitler artık anlamsız gelecek, her şeye boşverin ve yazın tadını çıkarmaya bakın...

KOÇ: (21 Mart-20 Nisan)
Şu sıralar hayatınız mükemmelmiş gibi görünse de, görünenle gerçek farklı olabilir. Partnerinizle bol heyecan ve tutku yaşıyorsunuz. Peki, bu pırıltılar kaybolsa dahi birbirinizi sevebilecek misiniz? Bu soru sizin için şu sıralar önemli olmasa da eğer uzun soluklu ümitleriniz varsa, onu yine de cevaplamanız gerekebilir.
BOĞA: (21 Nisan-21 Mayıs)
Yılın başlarında, beklenmedik koşullarda başlayan ilişkiniz olgunlaşıyor. Birbirinize daha yakınsınız, güveniniz tam, üstelik ortak ümitleriniz ve hırslarınız var. Aslında daha önce önünüze çıkan ve yokmuş gibi davrandığınız engeller hala karşınızda duruyor ancak siz değiştiniz. Artık başa çıkmaya ve çözüm üretmeye hazırsınız.

İKİZLER: (22 Mayıs-21 Haziran)
Gitmekte olduğunuz yol ikiye ayrıldığında siz de bunlardan birini seçmek zorunda kalırsınız. Ancak öteki yolun da sizin yolunuzun hemen yanından geçtiğini bilir ve canınız istediğinde oraya geçebileceğinizi düşünürsünüz. Bu ay böyle olmayacak. Yol ayrımındasınız. Seçiminizi yapın: Ya biri, ya öteki. İyi düşünün. Yolların sonu oldukça farklı noktalarda bitiyor.

YENGEÇ: (22 Haziran-23 Temmuz)
Bıraktığınız yerden tekrar başlamak bunaltıcı olabilir ama bunun sizin açınızdan bazı avantajları da var. Hem hedefiniz için yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz, hem de geride bıraktıklarınız netlik kazanıyor. Bundan önceki kararınızı vermede biraz aceleci davranmıştınız. Bu ayı geleceğinizle ilgili yeni kararlar almak için kullanın.

ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos)
Yaptığınız her neyse sonuçlarını almakta fazlasıyla aceleci davranıyorsunuz. Belki de başarısız olup dibe vurmaktan korkuyorsunuz. Asıl yapmanız gereken, işler yolunda gitmediğinde sakin olmak ve bir süreliğine başka bir şeylerle ilgilenmek. Sonrasında, uygun bir anda yarıda bıraktığınız işle yeniden ilgilenmek. Yani aceleci davranmamak.

BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül)
Çok kısa zamanda vermeniz gereken çok önemli kararlar var. Hepsini bir anda halledebileceğinizi düşünmek cazip geliyor olabilir. Ancak, kariyerinizle ilgili yapmanız gereken seçimler ilişkinizden daha hassas. Her karar bir sonrakini etkiler; bu yüzden kendinize verebileceğiniz kadar zaman verin. Unutmayın, işiniz tartışılabilir olsa da, gerçek aşk kesinlikle değildir.

TERAZİ: (24 Eylül- 23 Ekim)
Ulaşılamayan hep çekici ve keyiflidir. Hem zaten, hiçbir zaman ulaşamayacağınızı zannettiğiniz bir şeyin hayalini kurmanın ne zararı var? İşte bu ay, asla sahip olamayacağınızı düşündüğünüz o şeye sahip olma fırsatını yakalamanız mümkün olabilir. Üstelik bunun size ne kadar pahalıya mal olacağını da biliyorsunuz. Onu gerçekten, bu kadar çok istiyor musunuz?

AKREP: (23 Ekim-22 Kasım)
Birkaç hafta öncesine kadar ilişkinizdeki baskın taraf sizdiniz. Oysa şimdi her şey tersine dönmeye başladı. Peki tüm bunlar nasıl oldu? Belki oyunun kuralları ve onların beraberinde roller değişti. Aslında ilişkinizdeki dengeyi eski haline getirmek için hala gücünüz var. Ama belki de bunu istemezsiniz. Zira ilişkinizin bu yeni halinden memnun olabilirsiniz.

YAY: (23 Kasım-22 Aralık)
Yerine getiremeyeceğiniz sözler verdiniz. Bu kesin. Sorun zaman ya da para değil. Önemli bir konuda fikirleriniz değişmiş olabilir. Vermeniz gereken kararlarda farklı bir yol izlemek durumunda kalabilirsiniz. Yaylar yaş tahtaya basmaktan hoşlanmazlar. Bu yüzden iyi düşünün.

OĞLAK (23 Aralık-20 Ocak)
Aradığınız aşkı bulduğunuza nasıl emin olursunuz? Bu, cevabı çok zor bulunan bir soru. Çoğu insan havai fişekler ve bir çeşit duygu yoğunluğu hayal eder ama büyük aşklar bazen daha ilk günden derinleşen, karşınızdaki insan hakkında her şeyi bildiğiniz masum bir dostlukta da hayat bulabilir. Bu yüzden ''o''nu bulduğunuza inandığınızda, sakın bırakmayın.

Hiç yorum yok: