4 Ocak 2011 Salı

VERO MODA'DA %50'ye VARAN BÜYÜK KIŞ İNDİRİMİ.

Vero Moda’da kış indirimi başladı. Yüzlerce şık kıyafet seçeneğini bir arada bulabileceğiniz Vero Moda, %50’ye varan kış indirimi ile modayı zamanında ve uygun fiyata yakalamaktan hoşlanan kadınları mutlu edecek.
Yaşına değil hayat tarzına ve duygularına odaklı yaşayan Vero Moda kadınları, giyimini içinde bulduğu ruh haline, ortama ve zevkine göre şekillendiriyor. Feminine, Jeans ve Very olarak 3 farklı çizgide sunulan Vero Moda koleksiyonu hem anneler hem de kızları için kendi stillerini yaşayabilecekleri alternatifler sunuyor.                                                      http://www.veromoda.com/Bestseller Hakkında;

1975 yılında Danimarka’da kurulan Bestseller, bugün Avrupa, Asya, Kanada, Orta doğu ve Uzak doğu’daki 43 ülkede 41.000’den fazla çalışanı, 4200’den fazla mağazası ve 12.000’i aşan sayıda toptan alım yapan müşterisi ile dünyanın tekstil devlerinden biridir.
Bestseller, kadın, erkek, hamile, bebek ve gençlere hitap eden 10 farklı markayı bünyesinde bulundurmaktadır.
Bestseller, Türkiye’de Vero Moda, Jack&Jones, Pieces, Only ve name it markalarının yer aldığı multibrands mağazalarla faaliyet göstermektedir. Bestseller bünyesindeki diğer markalar ise mama.licious, Object Collectors Item, Selected Femme/Homme, OUTFITTERS NATION ve VILA’dır.


                   indirimler 6 ocakta başlıyor.

Hiç yorum yok: