14 Mart 2012 Çarşamba

BU FUARI GEZMEDEN PLAN YAPMAYIN

İZMİR 1. EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI 22-25 Mart 2012 tarihleri arasında Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Bu yıl ilki düzenlenecek olan Evlilik Hazırlıkları Fuarında yaklaşık olarak 100 katılımcı firma ürün ve hizmetlerini sergileyecektir.
 Sektördeki tüm yenilikleri bünyesinde toplayacak olan fuar, gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan, pastaya, düğün mekanından, organizasyon firmalarına, fotoğraftan, alyansa, beyaz eşyadan, otellere kadar farklı iş kollarından firmaların katılımıyla evlilik hazırlığında olan ziyaretçilere hitap edecektir.

Alanında lider, güvenilir firmaların katılacağı fuar halka açık ve ücretsiz olacaktır. Defile, saç şov ve çeşitli aktiviteler ile eğlenceli hale gelecek fuarda, ziyaretçiler A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını farklı adresleri dolaşmadan tek bir noktadan temin etme imkanı bulacaklardır.

Fuarda, evlenecek çiftler hazırlık sürecini kolaylaştıracak bir organizasyonu görme fırsatını bulacaklardır. Alıntıdır: http://www.izmirevlilikfuari.com/index/

2 yorum:

Nerwen dedi ki...

Benim için erken de yine de İzmir'den haberler vermeye hep devam et :)
Bu arada eğer yapmaktan hoşlanıyorsan mimlendin canım
http://nerwen44.blogspot.com/2012/03/7-olumcul-guzellik-gunah.html

pembe fiyonk dedi ki...

nerwencim aldım mimi :) en kısa zamanda yapıcam sevgiler