14 Ocak 2013 Pazartesi

@ SHOPPINGHerkese Merhaba,
Sanırım alışverişi ne kadar sevdiğimi söylememe gerek yok. Bugün sizlere alışveriş ile ilgili bir kaç fikir paylaşmak  istiyorum.

Öncelikle resimden de anlaşıldığı üzere alışverişe giderken hem şık hem rahat olmak gerekir. Bunun için düz ayakkabı tercih etmek gerekir.Yazın baber kışında ugg botlar ço rahat oluyor benim için.

 Alışverişe giderken fazla kat kat giyinmemek lazım çabuk çıkan çabuk giyinebilen giysileri tercih etmeliyiz.Aksi takdirde hem kabinde çok vakit kabedersiniz hemde bunalırsınız...

Arada kahve molası vermek enerjinizi biraz olsun ynileyecektir hem arkadaşınızla beraber vakit geçirmenin keyfini çıkrmış olursunuz.

Alışverişe gidilen arkadaş ta çok önemli tabi. Alışverişe çıkarken gerçekten alışverişten keyif alan, enerjisi yüksek arkadaşlarla gitmelisiniz.Yok sa öağaza turlarının tadı damağınız da kalabilir.

Her ne kadar yeni nesil alışveriş mağazaları erkek arkadaşla alışverişe gitmeye yeni çözümler getirmiş olsa da( mağazaların içinde kafeler fibi) erkek arkadaşınızın bir yerden sonra teknolojik mağazalarda vakit geçirmesine teşvik edin:))))

Son olarak eğer gerçekten bir stil sahibi olmak istiyorsanız ya da öyle olduğunuzu düşünüyorsanız. Bütün markalara  hata pazarlara bile bakınmalısınız Unutmayın ki stil marka demek değildir. Stil doğru parçaları kombinlemek demektir....


İşte benden bir kaç tüyo umarım bir nebze de olsa fikir verebilmişimdir...
Sevgiler....3 yorum:

cemre dedi ki...

kesinlikle katılıyorum özlellikle kat kat giyinip de birşey denemek tam işkence :))

Rainbow Gatherer dedi ki...

çok güzel bir yazı,aynı fikirdeyim hepsinde :)

SihirliGünlük dedi ki...

Aynen katılıyorum ve uyguluyorum :)